O firmie


NOVOFLEX Präzisionstechnik – istniejący od 60 lat, niemiecki producent akcesoriów fotograficznych.

Początki działalności zaowocowały aparatami własnej konstrukcji, oraz obiektywami opartymi na optyce Contax i Leica. Firma opracowała i wdrożyła własne konstrukcje miechów i mieszków fotograficznych, oraz stołów reprodukcyjnych.

Obiektywy makro, oraz teleobiektywy Novoflex z systemem szybkiego ostrzenia Rapid Focus, wyznaczyły nowe standardy fotografowania.

 

W ofercie firmy znajdują się m.in.; mieszki, systemy Shift-Tilt, systemy fotografii panoramicznej, precyzyjne sanki nastawcze, akcesoria poziomujące, systemy stabilizujące do filmowania, statywy, oraz doskonałej jakości głowice, wraz z kultową już głowicą MagicBall.

Novoflex oferuje doskonałej jakości adaptery, redukcje, statywy, oraz systemy oświetleniowe, precyzyjne produkty mające bardzo dobre opinie użytkowników na całym świecie.

 

W dobie fotografii cyfrowej, Novoflex ma do zaoferowania szereg produktów poszerzających możliwości współczesnych aparatów i kamer, posiada w ofercie adaptery i łączenia międzysystemowe, pozwalające na łączenie obiektywów z aparatami różnych systemów.

 

"Precyzja dla profesjonalistów"

 

Wszystkie produkty są opracowywane i zaprojektowane przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów we współpracy z profesjonalnymi fotografami.

 

Główne cechy produktów Novoflex, to:

- uniwersalność produktu, dla maksymalnej korzyści użytkownika

- ergonomia i logika, dla łatwości użytkowania i poręczności

- solidna konstrukcja, która obiecuje precyzję, niezawodność i długowieczność

- staranność projektowania, w celu zwiększenia funkcjonalności produktu